BEAUTYTOUCH S.R.L.
Activă9621 Activități de coafură și frizerie
BEAUTYTOUCH S.R.L. (CUI 49860210) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Suceava, SUCEAVA, înregistrată la 29 martie 2024, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 589.963 lei, profit net de 12.254 lei, datorii de 75.931 lei, capitaluri proprii de 20.517 lei, 3 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 78.73%
- Solvabilitate
- 21.27%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
589.963lei
Venituri totale
602.545lei
Rezultat net
12.254lei
Datorii
75.931lei
Capitaluri proprii
20.517lei
Capital de lucru
12.186lei
Salariați
3
Cifră de afaceri pe salariat
196.654lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024000654333
- Data înregistrării
- 29 martie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 9621 — Activități de coafură și frizerie
- Sediu social
- JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MIRCEA HRIŞCĂ, NR.117
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +116,5%
- Profitul, față de anul trecut
- +52%
- Creștere anuală compusă
- +116,5%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate21.27%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate1.16 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate2.08%
Marjă netă modestă.
- Îndatorare78.73%
Îndatorare ridicată.
- Tendință116.48%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 116,48%
- Creștere anuală compusă
- 116,48%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private
9621 Activități de coafură și frizerie
Cele mai nou înregistrate în județul Suceava
- BOICIUC BEATRICE DENISA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55814286 · Sat Grăniceşti Com. Grăniceşti · înființată 06.11.2026PFA
- SENCIUC DIANA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55803635 · Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti · înființată 05.11.2026PFA
- CÎRMACI CESARE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55807319 · Sat Frătăuţii Vechi Com. Frătăuţii Vechi · înființată 05.11.2026PFA
- CÎRLAN ELIAS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55725537 · Mun. Suceava · înființată 19.10.2026PFA
- ŞTIRBU C. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55722000 · Sat Slătioara Com. Stulpicani · înființată 16.10.2026PFA
- BRÎNZEI CLAUDIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55662390 · Mun. Suceava · înființată 02.10.2026PFA
Întrebări despre BEAUTYTOUCH S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are BEAUTYTOUCH S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 589.963 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 12.254 lei.
- BEAUTYTOUCH S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus BEAUTYTOUCH S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are BEAUTYTOUCH S.R.L.?
- 3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are BEAUTYTOUCH S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 75.931 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are BEAUTYTOUCH S.R.L.?
- 71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- BEAUTYTOUCH S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are BEAUTYTOUCH S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .