SALON CONCEPT A.N. S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

SALON CONCEPT A.N. S.R.L. (CUI 49802503) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Olteni Com. Bujoreni, VÂLCEA, înregistrată la 20 martie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 278.071 lei, profit net de 118.346 lei, datorii de 96.861 lei, capitaluri proprii de 118.728 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 97 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

97

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

97 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

278.071lei

Venituri totale

278.071lei

Rezultat net

118.346lei

Datorii

96.861lei

Capitaluri proprii

118.728lei

Capital de lucru

56.436lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

139.036lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/255/2024
Data înregistrării
20 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. VÂLCEA, SAT OLTENI COM. BUJORENI, STR. MONUMENTULUI, NR.151

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+30,3%
Profitul, față de anul trecut
+279,5%
Creștere anuală compusă
+30,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

97clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.07%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.58 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate42.56%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare44.93%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință30.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate62.292lei
I2Active circulante153.297lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe114.445lei
I5Casa și conturi la bănci38.852lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii96.861lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri118.728lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă278.071lei
I14Venituri totale278.071lei
I15Cheltuieli totale156.944lei
I16Profit brut121.127lei
I18Profit net118.346lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă42,56%
Marjă brută43,56%
Rentabilitatea capitalurilor99,68%
Rentabilitatea activelor54,89%
Grad de îndatorare44,93%
Lichiditate curentă1,58
Cifră de afaceri pe salariat139.036lei
Fond de rulment56.436lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
30,33%
Creștere anuală compusă
30,33%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre SALON CONCEPT A.N. S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SALON CONCEPT A.N. S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 278.071 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 118.346 lei.
SALON CONCEPT A.N. S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SALON CONCEPT A.N. S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are SALON CONCEPT A.N. S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SALON CONCEPT A.N. S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 96.861 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SALON CONCEPT A.N. S.R.L.?
97 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SALON CONCEPT A.N. S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SALON CONCEPT A.N. S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .