TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

TAILORS OF AESTHETICS S.R.L. (CUI 49785720) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Găeşti, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 18 martie 2024, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 229.436 lei, profit net de 75.331 lei, datorii de 82.459 lei, capitaluri proprii de 75.572 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.14 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

229.436lei

Venituri totale

229.686lei

Rezultat net

75.331lei

Datorii

82.459lei

Capitaluri proprii

75.572lei

Capital de lucru

11.338lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

229.436lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000450157
Data înregistrării
18 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. GĂEŞTI, STR. 13 DECEMBRIE, NR.116

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+265,7%
Profitul, față de anul trecut
+276,9%
Creștere anuală compusă
+265,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.71%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.14 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate32.83%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare53.15%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință265.7%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate61.357lei
I2Active circulante93.797lei
I3Stocuri1.043lei
I4Creanțe87.730lei
I5Casa și conturi la bănci5.024lei
I6Cheltuieli în avans2.877lei

Pasiv

I7Datorii82.459lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri75.572lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă229.436lei
I14Venituri totale229.686lei
I15Cheltuieli totale147.601lei
I16Profit brut82.085lei
I18Profit net75.331lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă32,83%
Marjă brută35,78%
Rentabilitatea capitalurilor99,68%
Rentabilitatea activelor48,55%
Grad de îndatorare53,15%
Lichiditate curentă1,14
Cifră de afaceri pe salariat229.436lei
Fond de rulment11.338lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
265,7%
Creștere anuală compusă
265,7%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 229.436 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 75.331 lei.
TAILORS OF AESTHETICS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 82.459 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TAILORS OF AESTHETICS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TAILORS OF AESTHETICS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .