MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.

Activă

4332 Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49774462) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Petroşani, HUNEDOARA, înregistrată la 15 martie 2024, cu activitatea principală „lucrări de tâmplărie şi dulgherie” (CAEN 4332).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 510.764 lei, profit net de 424.547 lei, datorii de 10.199 lei, capitaluri proprii de 424.788 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

510.764lei

Venituri totale

510.769lei

Rezultat net

424.547lei

Datorii

10.199lei

Capitaluri proprii

424.788lei

Capital de lucru

414.887lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

510.764lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J20/425/2024
Data înregistrării
15 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. NICOLAE TITULESCU, BL.E, SC.1, AP.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+165,6%
Profitul, față de anul trecut
+248,8%
Creștere anuală compusă
+165,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate97.66%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate41.68 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate83.12%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare2.34%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință165.61%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate9.901lei
I2Active circulante425.086lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe326.820lei
I5Casa și conturi la bănci98.266lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii10.199lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri424.788lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă510.764lei
I14Venituri totale510.769lei
I15Cheltuieli totale77.320lei
I16Profit brut433.449lei
I18Profit net424.547lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă83,12%
Marjă brută84,86%
Rentabilitatea capitalurilor99,94%
Rentabilitatea activelor97,6%
Grad de îndatorare2,34%
Lichiditate curentă41,68
Cifră de afaceri pe salariat510.764lei
Fond de rulment414.887lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
165,61%
Creștere anuală compusă
165,61%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 510.764 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 424.547 lei.
MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.199 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MOBINSTALL SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .