FILARET & ANA S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

FILARET & ANA S.R.L. (CUI 49758513) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Gura Humorului, SUCEAVA, înregistrată la 13 martie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 194.034 lei, profit net de 63.699 lei, datorii de 44.934 lei, capitaluri proprii de 56.268 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.61 x
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

194.034lei

Venituri totale

220.012lei

Rezultat net

63.699lei

Datorii

44.934lei

Capitaluri proprii

56.268lei

Capital de lucru

-17.698lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

97.017lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J33/532/2024
Data înregistrării
13 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. SUCEAVA, ORŞ. GURA HUMORULUI, STR. MĂNĂSTIREA HUMORULUI, NR.172, ET.1, AP.9

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+174,9%
Profitul, față de anul trecut
+934,7%
Creștere anuală compusă
+174,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.6%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.61 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate32.83%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare44.4%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință174.87%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate73.966lei
I2Active circulante27.236lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci27.236lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii44.934lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri56.268lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă194.034lei
I14Venituri totale220.012lei
I15Cheltuieli totale154.326lei
I16Profit brut65.686lei
I18Profit net63.699lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă32,83%
Marjă brută33,85%
Rentabilitatea capitalurilor113,21%
Rentabilitatea activelor62,94%
Grad de îndatorare44,4%
Lichiditate curentă0,61
Cifră de afaceri pe salariat97.017lei
Fond de rulment-17.698lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
174,87%
Creștere anuală compusă
174,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre FILARET & ANA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FILARET & ANA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 194.034 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 63.699 lei.
FILARET & ANA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FILARET & ANA S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are FILARET & ANA S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FILARET & ANA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 44.934 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FILARET & ANA S.R.L.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FILARET & ANA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FILARET & ANA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .