SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.

Activă

8569 Activități de servicii-suport pentru învățământ

SATRALIO MANAGEMENT S.R.L. (CUI 49751590) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Bragadiru, ILFOV, înregistrată la 12 martie 2024, cu activitatea principală „activități de servicii-suport pentru învățământ” (CAEN 8569).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 315.833 lei, profit net de 184.435 lei, datorii de 89.396 lei, capitaluri proprii de 377.261 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 88 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

88

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

88 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.63 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

315.833lei

Venituri totale

315.835lei

Rezultat net

184.435lei

Datorii

89.396lei

Capitaluri proprii

377.261lei

Capital de lucru

-33.068lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

315.833lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024001881235
Data înregistrării
12 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8569 — Activități de servicii-suport pentru învățământ
Sediu social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. DIAMANTULUI, NR.200A, BL.1, ET.2, AP.13

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+165,4%
Profitul, față de anul trecut
+200,2%
Creștere anuală compusă
+165,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

88clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate80.84%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.63 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate58.4%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare19.16%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință165.41%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8820242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate410.329lei
I2Active circulante56.328lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe27.000lei
I5Casa și conturi la bănci29.328lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii89.396lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri377.261lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă315.833lei
I14Venituri totale315.835lei
I15Cheltuieli totale99.643lei
I16Profit brut216.192lei
I18Profit net184.435lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă58,4%
Marjă brută68,45%
Rentabilitatea capitalurilor48,89%
Rentabilitatea activelor39,52%
Grad de îndatorare19,16%
Lichiditate curentă0,63
Cifră de afaceri pe salariat315.833lei
Fond de rulment-33.068lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
165,41%
Creștere anuală compusă
165,41%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8569 Activități de servicii-suport pentru învățământ

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 315.833 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 184.435 lei.
SATRALIO MANAGEMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 89.396 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.?
88 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SATRALIO MANAGEMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SATRALIO MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8569 — Activități de servicii-suport pentru învățământ.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .