LOG TRADE S.R.L.
Activă1610 Tăierea şi rindeluirea lemnului
LOG TRADE S.R.L. (CUI 49718829) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bogdăneşti Com. Bogdăneşti, SUCEAVA, înregistrată la 6 martie 2024, cu activitatea principală „tăierea şi rindeluirea lemnului” (CAEN 1610).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 6.866.456 lei, profit net de 243.622 lei, datorii de 941.201 lei, capitaluri proprii de 408.123 lei, 7 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.74 x
- Îndatorare
- 69.75%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
6.866.456lei
Venituri totale
6.869.125lei
Rezultat net
243.622lei
Datorii
941.201lei
Capitaluri proprii
408.123lei
Capital de lucru
-249.022lei
Salariați
7
Cifră de afaceri pe salariat
980.922lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J33/470/2024
- Data înregistrării
- 6 martie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 1610 — Tăierea şi rindeluirea lemnului
- Sediu social
- JUD. SUCEAVA, SAT BOGDĂNEŞTI COM. BOGDĂNEŞTI, NR.1B
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +488,3%
- Profitul, față de anul trecut
- +48,3%
- Creștere anuală compusă
- +488,3%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate30.25%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate0.74 x
Activele circulante nu acoperă toate datoriile.
- Profitabilitate3.55%
Marjă netă modestă.
- Îndatorare69.75%
Îndatorare ridicată.
- Tendință488.26%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 488,26%
- Creștere anuală compusă
- 488,26%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea C · Industria prelucrătoare
1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
Cele mai nou înregistrate în județul Suceava
- IONUTS WOODLAND S.R.L. CUI 51049793 · Sat Poiana Micului Com. Mănăstirea Humorului · înființată 18.12.2024TVASRL
- MAR PALETT S.R.L. CUI 50682214 · Sat Cornu Luncii Com. Cornu Luncii · înființată 10.10.2024TVASRL
- WOOD TEO IRI S.R.L. CUI 50532276 · Mun. Vatra-Dornei · înființată 11.09.2024TVASRL
- BALAN VASILE-PETRICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 50124366 · Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi · înființată 23.05.2024PFA
- M&A PRODIMPEX S.R.L. CUI 49957290 · Mun. Vatra-Dornei · înființată 17.04.2024SRL
- REUS GROUP S.R.L. CUI 49896079 · Sat Stulpicani Com. Stulpicani · înființată 05.04.2024TVASRL
Întrebări despre LOG TRADE S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are LOG TRADE S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 6.866.456 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 243.622 lei.
- LOG TRADE S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus LOG TRADE S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are LOG TRADE S.R.L.?
- 7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are LOG TRADE S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 941.201 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are LOG TRADE S.R.L.?
- 70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- LOG TRADE S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are LOG TRADE S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 1610 — Tăierea şi rindeluirea lemnului.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .