TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.

Activă

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

TONYMOBCONSTRUCT S.R.L. (CUI 49697947) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Câmpulung Moldovenesc, SUCEAVA, înregistrată la 4 martie 2024, cu activitatea principală „fabricarea de mobilă n.c.a.” (CAEN 3109).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 225.765 lei, profit net de 11.822 lei, datorii de 82.216 lei, capitaluri proprii de 33.859 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.98 x
Îndatorare
70.83%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

225.765lei

Venituri totale

226.358lei

Rezultat net

11.822lei

Datorii

82.216lei

Capitaluri proprii

33.859lei

Capital de lucru

-1.855lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

225.765lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J33/439/2024
Data înregistrării
4 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.
Sediu social
JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. LICEULUI, NR.20B, CAMERA NR 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+156,6%
Profitul, față de anul trecut
-45,9%
Creștere anuală compusă
+156,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.17%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.98 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate5.24%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare70.83%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință156.62%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate35.714lei
I2Active circulante80.361lei
I3Stocuri8.710lei
I4Creanțe26.056lei
I5Casa și conturi la bănci45.595lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii82.216lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri33.859lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă225.765lei
I14Venituri totale226.358lei
I15Cheltuieli totale212.620lei
I16Profit brut13.738lei
I18Profit net11.822lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă5,24%
Marjă brută6,09%
Rentabilitatea capitalurilor34,92%
Rentabilitatea activelor10,18%
Grad de îndatorare70,83%
Lichiditate curentă0,98
Cifră de afaceri pe salariat225.765lei
Fond de rulment-1.855lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
156,62%
Creștere anuală compusă
156,62%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 225.765 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 11.822 lei.
TONYMOBCONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 82.216 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TONYMOBCONSTRUCT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TONYMOBCONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .