MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.

Activă

4931 Transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători

MFM TOP CONSTRUCT S.R.L. (CUI 49666380) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 27 februarie 2024, cu activitatea principală „transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători” (CAEN 4931).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.573.834 lei, profit net de 725.790 lei, datorii de 147.527 lei, capitaluri proprii de 750.964 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.573.834lei

Venituri totale

3.574.434lei

Rezultat net

725.790lei

Datorii

147.527lei

Capitaluri proprii

750.964lei

Capital de lucru

523.074lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

893.459lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024004116408
Data înregistrării
27 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4931 — Transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS PANTELIMON, NR.255, CAM. 2, BL.43, SC.F, ET.4, AP.216

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+545,7%
Profitul, față de anul trecut
+5.292,2%
Creștere anuală compusă
+545,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate83.58%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate4.55 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate20.31%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare16.42%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință545.69%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate227.890lei
I2Active circulante670.601lei
I3Stocuri390.220lei
I4Creanțe142.412lei
I5Casa și conturi la bănci137.969lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii147.527lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri750.964lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.573.834lei
I14Venituri totale3.574.434lei
I15Cheltuieli totale2.831.831lei
I16Profit brut742.603lei
I18Profit net725.790lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă20,31%
Marjă brută20,78%
Rentabilitatea capitalurilor96,65%
Rentabilitatea activelor80,78%
Grad de îndatorare16,42%
Lichiditate curentă4,55
Cifră de afaceri pe salariat893.459lei
Fond de rulment523.074lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
545,69%
Creștere anuală compusă
545,69%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.573.834 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 725.790 lei.
MFM TOP CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 147.527 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MFM TOP CONSTRUCT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MFM TOP CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4931 — Transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .