SNR AGROSERV S.R.L.

Activă

0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase şi a plantelor producătoare de seminţe oleaginoase

SNR AGROSERV S.R.L. (CUI 49662469) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Batiz Orş. Călan, HUNEDOARA, înregistrată la 27 februarie 2024, cu activitatea principală „cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase şi a plantelor producătoare de seminţe oleaginoase” (CAEN 0111).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 126.982 lei, profit net de 8.871 lei, datorii de 114.927 lei, capitaluri proprii de 27.012 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
80.97%
Lichiditate
0.81 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

126.982lei

Venituri totale

131.583lei

Rezultat net

8.871lei

Datorii

114.927lei

Capitaluri proprii

27.012lei

Capital de lucru

-22.150lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J20/316/2024
Data înregistrării
27 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
0111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase şi a plantelor producătoare de seminţe oleaginoase
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, SAT BATIZ ORŞ. CĂLAN, BATIZ, NR.54A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+17,5%
Profitul, față de anul trecut
-50,6%
Creștere anuală compusă
+17,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate19.03%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.81 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate6.99%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare80.97%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință17.52%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate49.162lei
I2Active circulante92.777lei
I3Stocuri41.450lei
I4Creanțe33.556lei
I5Casa și conturi la bănci17.771lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii114.927lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri27.012lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă126.982lei
I14Venituri totale131.583lei
I15Cheltuieli totale121.309lei
I16Profit brut10.274lei
I18Profit net8.871lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă6,99%
Marjă brută8,09%
Rentabilitatea capitalurilor32,84%
Rentabilitatea activelor6,25%
Grad de îndatorare80,97%
Lichiditate curentă0,81
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-22.150lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
17,52%
Creștere anuală compusă
17,52%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre SNR AGROSERV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SNR AGROSERV S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 126.982 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 8.871 lei.
SNR AGROSERV S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SNR AGROSERV S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are SNR AGROSERV S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SNR AGROSERV S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 114.927 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SNR AGROSERV S.R.L.?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SNR AGROSERV S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SNR AGROSERV S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase şi a plantelor producătoare de seminţe oleaginoase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .