MILOICOVICI S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

MILOICOVICI S.R.L. (CUI 49647396) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Oţelu Roşu, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 22 februarie 2024, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.372.318 lei, profit net de 659.553 lei, datorii de 656.479 lei, capitaluri proprii de 659.798 lei, 8 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 97 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

97

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

97 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.372.318lei

Venituri totale

2.407.826lei

Rezultat net

659.553lei

Datorii

656.479lei

Capitaluri proprii

659.798lei

Capital de lucru

623.712lei

Salariați

8

Cifră de afaceri pe salariat

296.540lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J11/120/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000120117
Data înregistrării
22 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. OŢELU ROŞU, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.13A, SPAȚIU COMERCIAL, ET.PARTER, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+104%
Profitul, față de anul trecut
+96,9%
Creștere anuală compusă
+104%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

97clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate50.13%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.95 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate27.8%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare49.87%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință103.96%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate36.086lei
I2Active circulante1.280.191lei
I3Stocuri204.207lei
I4Creanțe540.750lei
I5Casa și conturi la bănci535.234lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii656.479lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri659.798lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.372.318lei
I14Venituri totale2.407.826lei
I15Cheltuieli totale1.665.326lei
I16Profit brut742.500lei
I18Profit net659.553lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați8

Indicatori · 2025

Marjă netă27,8%
Marjă brută31,3%
Rentabilitatea capitalurilor99,96%
Rentabilitatea activelor50,11%
Grad de îndatorare49,87%
Lichiditate curentă1,95
Cifră de afaceri pe salariat296.540lei
Fond de rulment623.712lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
103,96%
Creștere anuală compusă
103,96%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin

Întrebări despre MILOICOVICI S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MILOICOVICI S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.372.318 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 659.553 lei.
MILOICOVICI S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MILOICOVICI S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MILOICOVICI S.R.L.?
8 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MILOICOVICI S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 656.479 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MILOICOVICI S.R.L.?
97 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MILOICOVICI S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MILOICOVICI S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .