SUCCESS TRAIL S.R.L.

Activă

6201 Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

SUCCESS TRAIL S.R.L. (CUI 49647035) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Piteşti, ARGEŞ, înregistrată la 22 februarie 2024, cu activitatea principală „activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (CAEN 6201).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 426.110 lei, profit net de 133.262 lei, datorii de 171.851 lei, capitaluri proprii de 71.457 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.32 x
Îndatorare
70.63%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

426.110lei

Venituri totale

426.114lei

Rezultat net

133.262lei

Datorii

171.851lei

Capitaluri proprii

71.457lei

Capital de lucru

-116.387lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

426.110lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J3/484/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J03/484/2024
Data înregistrării
22 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Sediu social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. C. A. ROSETTI, NR.4, BL.20, SC.A, ET.1, AP.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+32,4%
Profitul, față de anul trecut
-36,5%
Creștere anuală compusă
+32,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.37%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.32 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate31.27%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare70.63%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință32.38%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate187.844lei
I2Active circulante55.464lei
I3Stocuri8.269lei
I4Creanțe22.224lei
I5Casa și conturi la bănci24.971lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii171.851lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri71.457lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă426.110lei
I14Venituri totale426.114lei
I15Cheltuieli totale280.323lei
I16Profit brut145.791lei
I18Profit net133.262lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă31,27%
Marjă brută34,21%
Rentabilitatea capitalurilor186,49%
Rentabilitatea activelor54,77%
Grad de îndatorare70,63%
Lichiditate curentă0,32
Cifră de afaceri pe salariat426.110lei
Fond de rulment-116.387lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
32,38%
Creștere anuală compusă
32,38%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre SUCCESS TRAIL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SUCCESS TRAIL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 426.110 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 133.262 lei.
SUCCESS TRAIL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SUCCESS TRAIL S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are SUCCESS TRAIL S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SUCCESS TRAIL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 171.851 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SUCCESS TRAIL S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SUCCESS TRAIL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SUCCESS TRAIL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .