IEZER DEZVOLTARE S.R.L.

Activă

8891 Activităţi de îngrijire zilnică pentru copii

IEZER DEZVOLTARE S.R.L. (CUI 49645565) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Lereşti Com. Lereşti, ARGEŞ, înregistrată la 22 februarie 2024, cu activitatea principală „activităţi de îngrijire zilnică pentru copii” (CAEN 8891).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 490.268 lei, profit net de 165 lei, datorii de 58.573 lei, capitaluri proprii de 637 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
98.92%
Solvabilitate
1.08%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

490.268lei

Venituri totale

526.768lei

Rezultat net

165lei

Datorii

58.573lei

Capitaluri proprii

637lei

Capital de lucru

637lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

122.567lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000468033
Data înregistrării
22 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8891 — Activităţi de îngrijire zilnică pentru copii
Sediu social
JUD. ARGEŞ, SAT LEREŞTI COM. LEREŞTI, STR. ŢARINĂ, NR.123, CAMERA 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+68,2%
Profitul, față de anul trecut
-39,3%
Creștere anuală compusă
+68,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate1.08%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.01 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.03%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare98.92%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință68.21%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante59.210lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe18.603lei
I5Casa și conturi la bănci40.607lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii58.573lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri637lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă490.268lei
I14Venituri totale526.768lei
I15Cheltuieli totale526.577lei
I16Profit brut191lei
I18Profit net165lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă0,03%
Marjă brută0,04%
Rentabilitatea capitalurilor25,9%
Rentabilitatea activelor0,28%
Grad de îndatorare98,92%
Lichiditate curentă1,01
Cifră de afaceri pe salariat122.567lei
Fond de rulment637lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
68,21%
Creștere anuală compusă
68,21%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre IEZER DEZVOLTARE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are IEZER DEZVOLTARE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 490.268 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 165 lei.
IEZER DEZVOLTARE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IEZER DEZVOLTARE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are IEZER DEZVOLTARE S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IEZER DEZVOLTARE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 58.573 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IEZER DEZVOLTARE S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IEZER DEZVOLTARE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IEZER DEZVOLTARE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8891 — Activităţi de îngrijire zilnică pentru copii.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .