AIO LASHES S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

AIO LASHES S.R.L. (CUI 49626245) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 20 februarie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 143.375 lei, profit net de 25.501 lei, datorii de 50.570 lei, capitaluri proprii de 25.635 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.74 x
Îndatorare
66.36%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

143.375lei

Venituri totale

143.928lei

Rezultat net

25.501lei

Datorii

50.570lei

Capitaluri proprii

25.635lei

Capital de lucru

-13.213lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

143.375lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/149/2024
Data înregistrării
20 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. DEM RĂDULESCU, NR.13, BL.X1, ET.5, AP.46

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+221,1%
Profitul, față de anul trecut
+18.930,6%
Creștere anuală compusă
+221,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate33.64%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.74 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate17.79%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare66.36%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință221.1%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate38.848lei
I2Active circulante37.357lei
I3Stocuri20.321lei
I4Creanțe58lei
I5Casa și conturi la bănci16.978lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii50.570lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri25.635lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă143.375lei
I14Venituri totale143.928lei
I15Cheltuieli totale117.206lei
I16Profit brut26.722lei
I18Profit net25.501lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă17,79%
Marjă brută18,64%
Rentabilitatea capitalurilor99,48%
Rentabilitatea activelor33,46%
Grad de îndatorare66,36%
Lichiditate curentă0,74
Cifră de afaceri pe salariat143.375lei
Fond de rulment-13.213lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
221,1%
Creștere anuală compusă
221,1%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre AIO LASHES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AIO LASHES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 143.375 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 25.501 lei.
AIO LASHES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AIO LASHES S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are AIO LASHES S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AIO LASHES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 50.570 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AIO LASHES S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AIO LASHES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AIO LASHES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .