SPORTPASS S.R.L.
Activă6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
SPORTPASS S.R.L. (CUI 49619019) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 19 februarie 2024, cu activitatea principală „prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe” (CAEN 6311).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 16.885 lei, profit net de 4.186 lei, datorii de 11.209 lei, capitaluri proprii de 4.987 lei, 0 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa A
Risc foarte scăzut
83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 69.86%
- Lichiditate
- 1.43 x
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
16.885lei
Venituri totale
16.892lei
Rezultat net
4.186lei
Datorii
11.209lei
Capitaluri proprii
4.987lei
Capital de lucru
4.836lei
Salariați
0
Cifră de afaceri pe salariat
—
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J12/919/2024
- Data înregistrării
- 19 februarie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
- Sediu social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ZAHARIA STANCU, NR.4-8, BL.1A, ET.1, AP.7
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +168%
- Profitul, față de anul trecut
- +596,5%
- Creștere anuală compusă
- +168%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Risc, 2025
Risc foarte scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate31.08%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.43 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate24.79%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare69.86%
Îndatorare ridicată.
- Tendință167.97%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 167,97%
- Creștere anuală compusă
- 167,97%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea J · Informații și comunicații
6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cele mai nou înregistrate în județul Cluj
- MAD ADTECH S.R.L. CUI 51066727 · Mun. Cluj-Napoca · înființată 23.12.2024TVASRL
- MOROZ IOANA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 51019334 · Mun. Cluj-Napoca · înființată 11.12.2024PFA
- MUREŞAN EMILIA MONICA P.F.A CUI 50933065 · Sat Floreşti Com. Floreşti · înființată 25.11.2024ALTELE
- FIRE PORTFOLIOS S.R.L. CUI 50893327 · Mun. Cluj-Napoca · înființată 18.11.2024SRL
- BULEU DANA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 50886788 · Mun. Cluj-Napoca · înființată 15.11.2024PFA
- CIOARA MARIA-CĂTĂLINA P.F.A CUI 50845370 · Mun. Turda · înființată 08.11.2024ALTELE
Întrebări despre SPORTPASS S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are SPORTPASS S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 16.885 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.186 lei.
- SPORTPASS S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus SPORTPASS S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are SPORTPASS S.R.L.?
- 0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are SPORTPASS S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.209 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are SPORTPASS S.R.L.?
- 83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- SPORTPASS S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are SPORTPASS S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .