BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49607715) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 16 februarie 2024, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 36.200 lei, profit net de 570 lei, datorii de 38.406 lei, capitaluri proprii de 955 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 42 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

42

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

42 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.26 x
Îndatorare
97.57%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

36.200lei

Venituri totale

36.200lei

Rezultat net

570lei

Datorii

38.406lei

Capitaluri proprii

955lei

Capital de lucru

-28.260lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000172181
Data înregistrării
16 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. 16 FEBRUARIE, NR.8, CAMERA 2, ET.3, AP.20

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+570,4%
Profitul, față de anul trecut
+216,7%
Creștere anuală compusă
+570,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

42clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate2.43%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.26 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate1.57%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare97.57%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință570.37%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate29.215lei
I2Active circulante10.146lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe767lei
I5Casa și conturi la bănci9.379lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii38.406lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri955lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă36.200lei
I14Venituri totale36.200lei
I15Cheltuieli totale34.820lei
I16Profit brut1.380lei
I18Profit net570lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă1,57%
Marjă brută3,81%
Rentabilitatea capitalurilor59,69%
Rentabilitatea activelor1,45%
Grad de îndatorare97,57%
Lichiditate curentă0,26
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-28.260lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
570,37%
Creștere anuală compusă
570,37%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 36.200 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 570 lei.
BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 38.406 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?
42 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BELEI CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .