FULL-KAR S.R.L.

Activă

4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

FULL-KAR S.R.L. (CUI 49594372) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Tormac Com. Tormac, TIMIŞ, înregistrată la 14 februarie 2024, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 109.113 lei, profit net de 8.014 lei, datorii de 297.328 lei, capitaluri proprii de 40.618 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 57 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

57

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

57 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.42 x
Îndatorare
99.66%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

109.113lei

Venituri totale

115.113lei

Rezultat net

8.014lei

Datorii

297.328lei

Capitaluri proprii

40.618lei

Capital de lucru

-172.864lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/642/2024
Data înregistrării
14 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Sediu social
JUD. TIMIŞ, SAT TORMAC COM. TORMAC, NR.282

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+16,4%
Profitul, față de anul trecut
-75,3%
Creștere anuală compusă
+16,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

57clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.61%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.42 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate7.34%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare99.66%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință16.35%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate173.882lei
I2Active circulante124.464lei
I3Stocuri2.417lei
I4Creanțe31.380lei
I5Casa și conturi la bănci90.667lei
I6Cheltuieli în avans39.600lei

Pasiv

I7Datorii297.328lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri40.618lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă109.113lei
I14Venituri totale115.113lei
I15Cheltuieli totale105.572lei
I16Profit brut9.541lei
I18Profit net8.014lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă7,34%
Marjă brută8,74%
Rentabilitatea capitalurilor19,73%
Rentabilitatea activelor2,69%
Grad de îndatorare99,66%
Lichiditate curentă0,42
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-172.864lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
16,35%
Creștere anuală compusă
16,35%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre FULL-KAR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FULL-KAR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 109.113 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 8.014 lei.
FULL-KAR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FULL-KAR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are FULL-KAR S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FULL-KAR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 297.328 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FULL-KAR S.R.L.?
57 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FULL-KAR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FULL-KAR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .