OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.

Activă

8690 Alte activităţi referitoare la sănătatea umană

OPERATIV REVERS BRAND S.R.L. (CUI 49589600) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Scurteşti Com. Vadu Paşii, BUZĂU, înregistrată la 14 februarie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi referitoare la sănătatea umană” (CAEN 8690).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 51.400 lei, profit net de 22.377 lei, datorii de 4.250 lei, capitaluri proprii de 27.142 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

51.400lei

Venituri totale

51.406lei

Rezultat net

22.377lei

Datorii

4.250lei

Capitaluri proprii

27.142lei

Capital de lucru

26.404lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

51.400lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J10/203/2024
Data înregistrării
14 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sediu social
JUD. BUZĂU, SAT SCURTEŞTI COM. VADU PAŞII, STR. PRINCIPALĂ, NR.181

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+50,6%
Profitul, față de anul trecut
+390,2%
Creștere anuală compusă
+50,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate86.46%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate7.21 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate43.54%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare13.54%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință50.63%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate738lei
I2Active circulante30.654lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci30.654lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.250lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri27.142lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă51.400lei
I14Venituri totale51.406lei
I15Cheltuieli totale24.722lei
I16Profit brut26.684lei
I18Profit net22.377lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă43,54%
Marjă brută51,91%
Rentabilitatea capitalurilor82,44%
Rentabilitatea activelor71,28%
Grad de îndatorare13,54%
Lichiditate curentă7,21
Cifră de afaceri pe salariat51.400lei
Fond de rulment26.404lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
50,63%
Creștere anuală compusă
50,63%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Cele mai nou înregistrate în județul Buzău

Întrebări despre OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.

Ce cifră de afaceri are OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 51.400 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 22.377 lei.
OPERATIV REVERS BRAND S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.250 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
OPERATIV REVERS BRAND S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .