MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 49570268) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Sângeorz-Băi, BISTRIŢA-NĂSĂUD, înregistrată la 9 februarie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 493.575 lei, profit net de 110.066 lei, datorii de 55.587 lei, capitaluri proprii de 127.869 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

493.575lei

Venituri totale

493.575lei

Rezultat net

110.066lei

Datorii

55.587lei

Capitaluri proprii

127.869lei

Capital de lucru

79.327lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

123.394lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J6/145/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J06/145/2024
Data înregistrării
9 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. GAROAFELOR, NR.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+54,8%
Profitul, față de anul trecut
+106,3%
Creștere anuală compusă
+54,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate69.7%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.43 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate22.3%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare30.3%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință54.79%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate48.542lei
I2Active circulante134.914lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe65lei
I5Casa și conturi la bănci134.849lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii55.587lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri127.869lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă493.575lei
I14Venituri totale493.575lei
I15Cheltuieli totale373.813lei
I16Profit brut119.762lei
I18Profit net110.066lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă22,3%
Marjă brută24,26%
Rentabilitatea capitalurilor86,08%
Rentabilitatea activelor60%
Grad de îndatorare30,3%
Lichiditate curentă2,43
Cifră de afaceri pe salariat123.394lei
Fond de rulment79.327lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
54,79%
Creștere anuală compusă
54,79%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Bistrița-Năsăud

Întrebări despre MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 493.575 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 110.066 lei.
MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 55.587 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MYR EMY ANA CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .