D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.

Activă

4711 Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L. (CUI 49560345) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Hăghig Com. Hăghig, COVASNA, înregistrată la 8 februarie 2024, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun” (CAEN 4711).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 944.486 lei, profit net de 7.325 lei, datorii de 207.239 lei, capitaluri proprii de 78.323 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.35 x
Profitabilitate
0.78%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

944.486lei

Venituri totale

950.595lei

Rezultat net

7.325lei

Datorii

207.239lei

Capitaluri proprii

78.323lei

Capital de lucru

-134.909lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

472.243lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J14/42/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000042143
Data înregistrării
8 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4711 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Sediu social
JUD. COVASNA, SAT HĂGHIG COM. HĂGHIG, STR. NR.7, NR.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+135,5%
Profitul, față de anul trecut
-78,6%
Creștere anuală compusă
+135,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate27.43%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.35 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.78%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare72.57%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință135.48%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate213.232lei
I2Active circulante72.330lei
I3Stocuri14.836lei
I4Creanțe29.774lei
I5Casa și conturi la bănci27.720lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii207.239lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri78.323lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă944.486lei
I14Venituri totale950.595lei
I15Cheltuieli totale935.143lei
I16Profit brut15.452lei
I18Profit net7.325lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,78%
Marjă brută1,64%
Rentabilitatea capitalurilor9,35%
Rentabilitatea activelor2,57%
Grad de îndatorare72,57%
Lichiditate curentă0,35
Cifră de afaceri pe salariat472.243lei
Fond de rulment-134.909lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
135,48%
Creștere anuală compusă
135,48%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 944.486 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 7.325 lei.
D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 207.239 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are D.L.D. STIL SI RAFINAMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4711 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .