NEO CAR WASH S.R.L.

Activă

4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

NEO CAR WASH S.R.L. (CUI 49558086) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 8 februarie 2024, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 262.741 lei, profit net de 21.995 lei, datorii de 11.037 lei, capitaluri proprii de 3.483 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
76.01%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

262.741lei

Venituri totale

262.779lei

Rezultat net

21.995lei

Datorii

11.037lei

Capitaluri proprii

3.483lei

Capital de lucru

3.483lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

131.371lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/747/2024
Data înregistrării
8 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRANSILVANIEI, NR.40

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+107,3%
Profitul, față de anul trecut
+215,7%
Creștere anuală compusă
+107,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.99%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.32 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.37%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare76.01%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință107.32%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante14.520lei
I3Stocuri10.728lei
I4Creanțe3.334lei
I5Casa și conturi la bănci458lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii11.037lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.483lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă262.741lei
I14Venituri totale262.779lei
I15Cheltuieli totale238.157lei
I16Profit brut24.622lei
I18Profit net21.995lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă8,37%
Marjă brută9,37%
Rentabilitatea capitalurilor631,5%
Rentabilitatea activelor151,48%
Grad de îndatorare76,01%
Lichiditate curentă1,32
Cifră de afaceri pe salariat131.371lei
Fond de rulment3.483lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
107,32%
Creștere anuală compusă
107,32%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre NEO CAR WASH S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NEO CAR WASH S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 262.741 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 21.995 lei.
NEO CAR WASH S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NEO CAR WASH S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are NEO CAR WASH S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NEO CAR WASH S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.037 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NEO CAR WASH S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NEO CAR WASH S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NEO CAR WASH S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .