DM PRODUCTIONS S.R.L.
Activă5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
DM PRODUCTIONS S.R.L. (CUI 49536479) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Giurgiu, GIURGIU, înregistrată la 6 februarie 2024, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 611.632 lei, profit net de 93.682 lei, datorii de 209.024 lei, capitaluri proprii de 3.582 lei, 3 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 50 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa C
Risc moderat
50 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.15 x
- Îndatorare
- 98.32%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
611.632lei
Venituri totale
760.108lei
Rezultat net
93.682lei
Datorii
209.024lei
Capitaluri proprii
3.582lei
Capital de lucru
-177.435lei
Salariați
3
Cifră de afaceri pe salariat
203.877lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024000111522
- Data înregistrării
- 6 februarie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
- Sediu social
- JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. 1 DECEMBRIE 1918, CAM NR.1, BL.3 VAMĂ, SC.A, ET.3, AP.10
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +104,3%
- Profitul, față de anul trecut
- +203,8%
- Creștere anuală compusă
- +104,3%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc moderat
Ce l-a dat
- Solvabilitate1.68%
Firma e finanțată aproape numai din datorii.
- Lichiditate0.15 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate15.32%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare98.32%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință104.31%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor1 ani
Un an cu pierdere în perioada analizată.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 104,31%
- Creștere anuală compusă
- 104,31%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea I · Hoteluri și restaurante
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu
- BLACK&GOLD CAFE S.R.L. CUI 55414824 · Mun. Giurgiu · înființată 11.08.2026SRL
- REVOLT COFFEE S.R.L. CUI 55316222 · Orş. Bolintin-Vale · înființată 27.07.2026SRL
- ROAST & RUSH S.R.L. CUI 55316257 · Sat Joiţa Com. Joiţa · înființată 27.07.2026SRL
- LAURAS PLAYBAR S.R.L. CUI 55298177 · Sat Buturugeni Com. Buturugeni · înființată 23.07.2026SRL
- RAMIR CAFE S.R.L. CUI 54835930 · Mun. Giurgiu · înființată 05.06.2026SRL
- ALEXINU PIZZA MASTER S.R.L. CUI 54397407 · Sat Bolintin-Deal Com. Bolintin-Deal · înființată 31.03.2026SRL
Întrebări despre DM PRODUCTIONS S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are DM PRODUCTIONS S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 611.632 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 93.682 lei.
- DM PRODUCTIONS S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus DM PRODUCTIONS S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are DM PRODUCTIONS S.R.L.?
- 3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are DM PRODUCTIONS S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 209.024 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are DM PRODUCTIONS S.R.L.?
- 50 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- DM PRODUCTIONS S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are DM PRODUCTIONS S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .