VOIDMAW SECURITY S.R.L.

Activă

6202 Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

VOIDMAW SECURITY S.R.L. (CUI 49523800) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 2 februarie 2024, cu activitatea principală „activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei” (CAEN 6202).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.001.638 lei, profit net de 680.677 lei, datorii de 419.390 lei, capitaluri proprii de 734.704 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 94 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

94

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

94 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.49 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.001.638lei

Venituri totale

1.002.254lei

Rezultat net

680.677lei

Datorii

419.390lei

Capitaluri proprii

734.704lei

Capital de lucru

204.985lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/438/2024
Data înregistrării
2 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6202 — Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, INT. LUNGĂ, NR.1, SC.A, ET.4, AP.18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+361,5%
Profitul, față de anul trecut
+298,6%
Creștere anuală compusă
+361,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

94clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate63.66%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.49 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate67.96%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare36.34%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință361.48%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate529.719lei
I2Active circulante624.375lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe309.515lei
I5Casa și conturi la bănci314.860lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii419.390lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri734.704lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.001.638lei
I14Venituri totale1.002.254lei
I15Cheltuieli totale168.125lei
I16Profit brut834.129lei
I18Profit net680.677lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă67,96%
Marjă brută83,28%
Rentabilitatea capitalurilor92,65%
Rentabilitatea activelor58,98%
Grad de îndatorare36,34%
Lichiditate curentă1,49
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment204.985lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
361,48%
Creștere anuală compusă
361,48%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre VOIDMAW SECURITY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VOIDMAW SECURITY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.001.638 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 680.677 lei.
VOIDMAW SECURITY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VOIDMAW SECURITY S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are VOIDMAW SECURITY S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VOIDMAW SECURITY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 419.390 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VOIDMAW SECURITY S.R.L.?
94 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VOIDMAW SECURITY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VOIDMAW SECURITY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6202 — Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .