E&E COMMERCE S.R.L.

Activă

4619 Intermedieri în comerţul cu produse diverse

E&E COMMERCE S.R.L. (CUI 49522686) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Zorleni Com. Zorleni, VASLUI, înregistrată la 2 februarie 2024, cu activitatea principală „intermedieri în comerţul cu produse diverse” (CAEN 4619).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.916.617 lei, profit net de 196.826 lei, datorii de 160.939 lei, capitaluri proprii de 196.926 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 97 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

97

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

97 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.916.617lei

Venituri totale

1.955.361lei

Rezultat net

196.826lei

Datorii

160.939lei

Capitaluri proprii

196.926lei

Capital de lucru

80.761lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

1.916.617lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000084374
Data înregistrării
2 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Sediu social
JUD. VASLUI, SAT ZORLENI COM. ZORLENI, STR. ZORILOR, NR.29

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+954,6%
Profitul, față de anul trecut
+349%
Creștere anuală compusă
+954,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

97clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.03%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.5 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate10.27%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare44.97%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință954.56%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate116.165lei
I2Active circulante241.700lei
I3Stocuri35.607lei
I4Creanțe145.929lei
I5Casa și conturi la bănci60.164lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii160.939lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri196.926lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.916.617lei
I14Venituri totale1.955.361lei
I15Cheltuieli totale1.712.514lei
I16Profit brut242.847lei
I18Profit net196.826lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă10,27%
Marjă brută12,67%
Rentabilitatea capitalurilor99,95%
Rentabilitatea activelor55%
Grad de îndatorare44,97%
Lichiditate curentă1,50
Cifră de afaceri pe salariat1,92 mil.lei
Fond de rulment80.761lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
954,56%
Creștere anuală compusă
954,56%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre E&E COMMERCE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are E&E COMMERCE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.916.617 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 196.826 lei.
E&E COMMERCE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus E&E COMMERCE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are E&E COMMERCE S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are E&E COMMERCE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 160.939 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are E&E COMMERCE S.R.L.?
97 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
E&E COMMERCE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are E&E COMMERCE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .