DRF MED S.R.L.

Activă

8621 Activităţi de asistenţă medicală generală

DRF MED S.R.L. (CUI 49512542) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Blaj, ALBA, înregistrată la 1 februarie 2024, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală generală” (CAEN 8621).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 97.695 lei, profit net de 3.579 lei, datorii de 121.158 lei, capitaluri proprii de 3.825 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 47 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

47

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

47 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.11 x
Îndatorare
96.94%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

97.695lei

Venituri totale

99.677lei

Rezultat net

3.579lei

Datorii

121.158lei

Capitaluri proprii

3.825lei

Capital de lucru

-108.149lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000108012
Data înregistrării
1 februarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală
Sediu social
JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. ALEXANDRU GH. GOLESCU, NR.29, BL.D, ET.II, AP.13

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+77,8%
Profitul, față de anul trecut
-50,2%
Creștere anuală compusă
+77,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

47clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.06%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.11 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate3.66%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare96.94%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință77.79%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate111.974lei
I2Active circulante13.009lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe78lei
I5Casa și conturi la bănci12.931lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii121.158lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.825lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă97.695lei
I14Venituri totale99.677lei
I15Cheltuieli totale89.180lei
I16Profit brut10.497lei
I18Profit net3.579lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă3,66%
Marjă brută10,74%
Rentabilitatea capitalurilor93,57%
Rentabilitatea activelor2,86%
Grad de îndatorare96,94%
Lichiditate curentă0,11
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-108.149lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
77,79%
Creștere anuală compusă
77,79%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8621 Activități de asistență medicală generală

Cele mai nou înregistrate în județul Alba

Întrebări despre DRF MED S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DRF MED S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 97.695 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.579 lei.
DRF MED S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DRF MED S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are DRF MED S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DRF MED S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 121.158 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DRF MED S.R.L.?
47 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DRF MED S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DRF MED S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .