UPERNE S.R.L.

Activă

9601 Spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană

UPERNE S.R.L. (CUI 49502271) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Botoş Com. Ciocăneşti, SUCEAVA, înregistrată la 31 ianuarie 2024, cu activitatea principală „spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană” (CAEN 9601).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 62.912 lei, profit net de 20.266 lei, datorii de 2.660 lei, capitaluri proprii de 19.939 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 96 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

96

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

96 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

62.912lei

Venituri totale

62.912lei

Rezultat net

20.266lei

Datorii

2.660lei

Capitaluri proprii

19.939lei

Capital de lucru

19.889lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J33/200/2024
Data înregistrării
31 ianuarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9601 — Spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană
Sediu social
JUD. SUCEAVA, SAT BOTOŞ COM. CIOCĂNEŞTI, STR. ORATA-BOTOŞEL, NR.30

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+367,2%
Profitul, față de anul trecut
+3.945,5%
Creștere anuală compusă
+367,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

96clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate88.23%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate8.48 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate32.21%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare11.77%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință367.23%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate50lei
I2Active circulante22.549lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci22.549lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.660lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri19.939lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă62.912lei
I14Venituri totale62.912lei
I15Cheltuieli totale37.648lei
I16Profit brut25.264lei
I18Profit net20.266lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă32,21%
Marjă brută40,16%
Rentabilitatea capitalurilor101,64%
Rentabilitatea activelor89,68%
Grad de îndatorare11,77%
Lichiditate curentă8,48
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment19.889lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
367,23%
Creștere anuală compusă
367,23%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre UPERNE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are UPERNE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 62.912 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 20.266 lei.
UPERNE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus UPERNE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are UPERNE S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are UPERNE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.660 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are UPERNE S.R.L.?
96 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
UPERNE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are UPERNE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9601 — Spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .