INTI CENTER S.R.L.
Activă8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
INTI CENTER S.R.L. (CUI 49463822) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 23 ianuarie 2024, cu activitatea principală „alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.” (CAEN 8699).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 159.257 lei, profit net de 65.447 lei, datorii de 104.806 lei, capitaluri proprii de 65.687 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa A
Risc foarte scăzut
83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 61.63%
- Lichiditate
- 1.49 x
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
159.257lei
Venituri totale
159.257lei
Rezultat net
65.447lei
Datorii
104.806lei
Capitaluri proprii
65.687lei
Capital de lucru
51.710lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
159.257lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024000121264
- Data înregistrării
- 23 ianuarie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
- Sediu social
- JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. OLTULUI, NR.29
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +20,7%
- Profitul, față de anul trecut
- +100,7%
- Creștere anuală compusă
- +20,7%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc foarte scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate38.63%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.49 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate41.1%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare61.63%
Îndatorare ridicată.
- Tendință20.65%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 20,65%
- Creștere anuală compusă
- 20,65%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială
8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Cele mai nou înregistrate în județul Mureș
- E-MENIU CONCEPT S.R.L. CUI 55512636 · Mun. Târgu Mureş · înființată 31.08.2026TVASRL
- DR. MARILENA FACE&BODY INSTITUTE S.R.L. CUI 54608679 · Mun. Târgu Mureş · înființată 04.05.2026SRL
- ORTODENTAL RAY S.R.L. CUI 52940646 · Mun. Târgu Mureş · înființată 18.11.2025SRL
- E-MENIU S.R.L. CUI 52902510 · Mun. Târgu Mureş · înființată 12.11.2025SRL
- SMGYN S.R.L. CUI 52732645 · Mun. Târgu Mureş · înființată 20.10.2025SRL
- DETOX HEALTH S.R.L. CUI 51577497 · Sat Câmpeniţa Com. Ceuaşu de Câmpie · înființată 03.04.2025SRL
Întrebări despre INTI CENTER S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are INTI CENTER S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 159.257 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 65.447 lei.
- INTI CENTER S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus INTI CENTER S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are INTI CENTER S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are INTI CENTER S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 104.806 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are INTI CENTER S.R.L.?
- 83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- INTI CENTER S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are INTI CENTER S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a..
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .