L-UROLOGY VINTILA S.R.L.

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

L-UROLOGY VINTILA S.R.L. (CUI 49445117) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Picior de Munte Com. Dragodana, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 19 ianuarie 2024, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 468.235 lei, profit net de 353.427 lei, datorii de 6.927 lei, capitaluri proprii de 353.734 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

468.235lei

Venituri totale

468.674lei

Rezultat net

353.427lei

Datorii

6.927lei

Capitaluri proprii

353.734lei

Capital de lucru

299.146lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

468.235lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000084150
Data înregistrării
19 ianuarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT PICIOR DE MUNTE COM. DRAGODANA, STR. LIŢEŞTI, NR.126

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+62,8%
Profitul, față de anul trecut
+59,5%
Creștere anuală compusă
+62,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate98.08%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate44.19 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate75.48%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare1.92%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință62.81%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate54.588lei
I2Active circulante306.073lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe195.000lei
I5Casa și conturi la bănci111.073lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii6.927lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri353.734lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă468.235lei
I14Venituri totale468.674lei
I15Cheltuieli totale102.574lei
I16Profit brut366.100lei
I18Profit net353.427lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă75,48%
Marjă brută78,19%
Rentabilitatea capitalurilor99,91%
Rentabilitatea activelor97,99%
Grad de îndatorare1,92%
Lichiditate curentă44,19
Cifră de afaceri pe salariat468.235lei
Fond de rulment299.146lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
62,81%
Creștere anuală compusă
62,81%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre L-UROLOGY VINTILA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are L-UROLOGY VINTILA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 468.235 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 353.427 lei.
L-UROLOGY VINTILA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus L-UROLOGY VINTILA S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are L-UROLOGY VINTILA S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are L-UROLOGY VINTILA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.927 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are L-UROLOGY VINTILA S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
L-UROLOGY VINTILA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are L-UROLOGY VINTILA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .