LUCANDER SERVICES S.R.L.

Activă

7820 Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

LUCANDER SERVICES S.R.L. (CUI 49426697) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, ARAD, înregistrată la 17 ianuarie 2024, cu activitatea principală „activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului” (CAEN 7820).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.181.947 lei, profit net de 326.737 lei, datorii de 63.291 lei, capitaluri proprii de 326.937 lei, 19 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.181.947lei

Venituri totale

1.181.947lei

Rezultat net

326.737lei

Datorii

63.291lei

Capitaluri proprii

326.937lei

Capital de lucru

322.273lei

Salariați

19

Cifră de afaceri pe salariat

62.208lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000076027
Data înregistrării
17 ianuarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
Sediu social
JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. VASILE MILEA, NR.7

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+51,7%
Profitul, față de anul trecut
+206,5%
Creștere anuală compusă
+51,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate83.78%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate6.09 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate27.64%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare16.22%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință51.72%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.664lei
I2Active circulante385.564lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe213.827lei
I5Casa și conturi la bănci171.737lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii63.291lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri326.937lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.181.947lei
I14Venituri totale1.181.947lei
I15Cheltuieli totale792.974lei
I16Profit brut388.973lei
I18Profit net326.737lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați19

Indicatori · 2025

Marjă netă27,64%
Marjă brută32,91%
Rentabilitatea capitalurilor99,94%
Rentabilitatea activelor83,73%
Grad de îndatorare16,22%
Lichiditate curentă6,09
Cifră de afaceri pe salariat62.208lei
Fond de rulment322.273lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
51,72%
Creștere anuală compusă
51,72%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre LUCANDER SERVICES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LUCANDER SERVICES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.181.947 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 326.737 lei.
LUCANDER SERVICES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LUCANDER SERVICES S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are LUCANDER SERVICES S.R.L.?
19 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LUCANDER SERVICES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 63.291 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LUCANDER SERVICES S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LUCANDER SERVICES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LUCANDER SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .