COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L. (CUI 49398627) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Pomi Com. Pomi, SATU MARE, înregistrată la 12 ianuarie 2024, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 150.092 lei, profit net de 19.133 lei, datorii de 50.051 lei, capitaluri proprii de 7.555 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 64 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

64

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

64 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
86.89%
Lichiditate
0.86 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

150.092lei

Venituri totale

150.096lei

Rezultat net

19.133lei

Datorii

50.051lei

Capitaluri proprii

7.555lei

Capital de lucru

-6.912lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

150.092lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J30/34/2024
Data înregistrării
12 ianuarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. SATU MARE, SAT POMI COM. POMI, POMI, NR.238

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+51,3%
Profitul, față de anul trecut
+262,5%
Creștere anuală compusă
+51,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

64clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.11%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.86 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate12.75%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare86.89%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință51.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate14.467lei
I2Active circulante43.139lei
I3Stocuri4.207lei
I4Creanțe12.182lei
I5Casa și conturi la bănci26.750lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii50.051lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri7.555lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă150.092lei
I14Venituri totale150.096lei
I15Cheltuieli totale129.493lei
I16Profit brut20.603lei
I18Profit net19.133lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă12,75%
Marjă brută13,73%
Rentabilitatea capitalurilor253,25%
Rentabilitatea activelor33,21%
Grad de îndatorare86,89%
Lichiditate curentă0,86
Cifră de afaceri pe salariat150.092lei
Fond de rulment-6.912lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
51,33%
Creștere anuală compusă
51,33%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 150.092 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 19.133 lei.
COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 50.051 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.?
64 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are COMPLET GAZ SERVICE GROUP S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .