LUTU BARBERSHOP S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

LUTU BARBERSHOP S.R.L. (CUI 49391840) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Drobeta-Turnu Severin, MEHEDINŢI, înregistrată la 11 ianuarie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 299.207 lei, profit net de 104.126 lei, datorii de 10.527 lei, capitaluri proprii de 63.004 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 96 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

96

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

96 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

299.207lei

Venituri totale

325.082lei

Rezultat net

104.126lei

Datorii

10.527lei

Capitaluri proprii

63.004lei

Capital de lucru

55.413lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

74.802lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J25/16/2024
Data înregistrării
11 ianuarie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. CICERO, NR.108, BL.XF12, SC.2, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+142,7%
Profitul, față de anul trecut
+352%
Creștere anuală compusă
+142,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

96clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate85.68%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate6.26 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate34.8%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare14.32%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință142.72%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate7.591lei
I2Active circulante65.940lei
I3Stocuri402lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci65.538lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii10.527lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri63.004lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă299.207lei
I14Venituri totale325.082lei
I15Cheltuieli totale216.455lei
I16Profit brut108.627lei
I18Profit net104.126lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă34,8%
Marjă brută36,3%
Rentabilitatea capitalurilor165,27%
Rentabilitatea activelor141,61%
Grad de îndatorare14,32%
Lichiditate curentă6,26
Cifră de afaceri pe salariat74.802lei
Fond de rulment55.413lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
142,72%
Creștere anuală compusă
142,72%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre LUTU BARBERSHOP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LUTU BARBERSHOP S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 299.207 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 104.126 lei.
LUTU BARBERSHOP S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LUTU BARBERSHOP S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are LUTU BARBERSHOP S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LUTU BARBERSHOP S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.527 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LUTU BARBERSHOP S.R.L.?
96 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LUTU BARBERSHOP S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LUTU BARBERSHOP S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .