AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.
Activă6201 Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 49349357) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Satu Mare, SATU MARE, înregistrată la 29 decembrie 2023, cu activitatea principală „activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (CAEN 6201).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2023. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 207.394 lei, profit net de 51.659 lei, datorii de 153.709 lei, capitaluri proprii de 32.153 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa C
Risc moderat
62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.22 x
- Îndatorare
- 82.7%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
207.394lei
Venituri totale
208.218lei
Rezultat net
51.659lei
Datorii
153.709lei
Capitaluri proprii
32.153lei
Capital de lucru
-120.647lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
207.394lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J30/1136/2023
- Nr. registrul comerțului, forma nouă
- J2023001136305
- Data înregistrării
- 29 decembrie 2023
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- Sediu social
- JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. VIOREL SĂLĂGEAN, NR.1
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Bilanțul pe 2023 nu apare depus Termenul legal pentru 2023 a fost 29 mai 2024, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 892 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +77,4%
- Profitul, față de anul trecut
- -14,3%
- Creștere anuală compusă
- +77,4%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc moderat
Ce l-a dat
- Solvabilitate17.3%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate0.22 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate24.91%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare82.7%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință77.41%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 77,41%
- Creștere anuală compusă
- 77,41%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea J · Informații și comunicații
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare
- UPHERDA NV S.R.L. CUI 50801471 · Mun. Satu Mare · înființată 31.10.2024SRL
- KSUDEV S.R.L. CUI 50746385 · Mun. Satu Mare · înființată 22.10.2024SRL
- FISCHER MATYAS ZSIGMOND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 50727766 · Sat Foieni Com. Foieni · înființată 18.10.2024PFA
- WOLFBYTE TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 50654559 · Mun. Carei · înființată 07.10.2024TVASRL
- ROKK ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 50618130 · Mun. Carei · înființată 30.09.2024PFA
- LPG TECH S.R.L. CUI 50359737 · Sat Halmeu Com. Halmeu · înființată 12.07.2024SRL
Întrebări despre AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 207.394 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 51.659 lei.
- AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2023.
- Câți angajați are AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 153.709 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.?
- 62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are AIR TECH DEVELOPMENT S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .