HOUSE OF SHAVES S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

HOUSE OF SHAVES S.R.L. (CUI 49297894) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Sfântu Gheorghe Com. Băneasa, GIURGIU, înregistrată la 18 decembrie 2023, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 269.020 lei, profit net de 6.234 lei, datorii de 40.054 lei, capitaluri proprii de 38.785 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

80

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Profitabilitate
2.32%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

269.020lei

Venituri totale

301.663lei

Rezultat net

6.234lei

Datorii

40.054lei

Capitaluri proprii

38.785lei

Capital de lucru

26.728lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

89.673lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J52/1139/2023
Data înregistrării
18 decembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. GIURGIU, SAT SFÂNTU GHEORGHE COM. BĂNEASA, STR. ZAMBILEI, NR.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+16,1%
Profitul, față de anul trecut
-86%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

80clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate49.5%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.67 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.32%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare51.12%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință16.07%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA80202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate11.573lei
I2Active circulante66.782lei
I3Stocuri10lei
I4Creanțe11.431lei
I5Casa și conturi la bănci55.341lei
I6Cheltuieli în avans484lei

Pasiv

I7Datorii40.054lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri38.785lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă269.020lei
I14Venituri totale301.663lei
I15Cheltuieli totale293.065lei
I16Profit brut8.598lei
I18Profit net6.234lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă2,32%
Marjă brută3,2%
Rentabilitatea capitalurilor16,07%
Rentabilitatea activelor7,96%
Grad de îndatorare51,12%
Lichiditate curentă1,67
Cifră de afaceri pe salariat89.673lei
Fond de rulment26.728lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
16,07%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre HOUSE OF SHAVES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HOUSE OF SHAVES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 269.020 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.234 lei.
HOUSE OF SHAVES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HOUSE OF SHAVES S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are HOUSE OF SHAVES S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HOUSE OF SHAVES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 40.054 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HOUSE OF SHAVES S.R.L.?
80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HOUSE OF SHAVES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HOUSE OF SHAVES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .