MOKA MED S.R.L.

Activă

8621 Activităţi de asistenţă medicală generală

MOKA MED S.R.L. (CUI 49245666) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Tamaşi Com. Corbeanca, ILFOV, înregistrată la 7 decembrie 2023, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală generală” (CAEN 8621).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 445.368 lei, profit net de 193.856 lei, datorii de 131.890 lei, capitaluri proprii de 194.096 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Lichiditate
1.12 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

445.368lei

Venituri totale

445.443lei

Rezultat net

193.856lei

Datorii

131.890lei

Capitaluri proprii

194.096lei

Capital de lucru

16.459lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

222.684lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J23/8267/2023
Data înregistrării
7 decembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală
Sediu social
JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. VIŞINULUI, NR.16A, PARTER, CAMERA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+161,2%
Profitul, față de anul trecut
+241,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate59.6%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.12 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate43.53%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare40.5%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință161.19%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA87202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate177.316lei
I2Active circulante148.349lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe134.748lei
I5Casa și conturi la bănci13.601lei
I6Cheltuieli în avans321lei

Pasiv

I7Datorii131.890lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri194.096lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă445.368lei
I14Venituri totale445.443lei
I15Cheltuieli totale238.892lei
I16Profit brut206.551lei
I18Profit net193.856lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă43,53%
Marjă brută46,38%
Rentabilitatea capitalurilor99,88%
Rentabilitatea activelor59,53%
Grad de îndatorare40,5%
Lichiditate curentă1,12
Cifră de afaceri pe salariat222.684lei
Fond de rulment16.459lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
161,19%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8621 Activități de asistență medicală generală

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre MOKA MED S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MOKA MED S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 445.368 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 193.856 lei.
MOKA MED S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MOKA MED S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are MOKA MED S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MOKA MED S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 131.890 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MOKA MED S.R.L.?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MOKA MED S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MOKA MED S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8621 — Activităţi de asistenţă medicală generală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .