MCN SOLUTIONS S.R.L.

Activă

9604 Activităţi de întreţinere corporală

MCN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49159280) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 21 noiembrie 2023, cu activitatea principală „activităţi de întreţinere corporală” (CAEN 9604).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 952.636 lei, profit net de 132.507 lei, datorii de 355.979 lei, capitaluri proprii de 210.796 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.95 x
Îndatorare
61.26%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

952.636lei

Venituri totale

952.641lei

Rezultat net

132.507lei

Datorii

355.979lei

Capitaluri proprii

210.796lei

Capital de lucru

-19.086lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

476.318lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J13/3874/2023
Data înregistrării
21 noiembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9604 — Activităţi de întreţinere corporală
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DEZROBIRII, NR.68, ET.3, AP.13

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+120,2%
Profitul, față de anul trecut
-20,8%
Creștere anuală compusă
+466,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.28%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.95 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate13.91%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare61.26%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință120.19%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA77202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate244.194lei
I2Active circulante336.893lei
I3Stocuri290.234lei
I4Creanțe9.088lei
I5Casa și conturi la bănci37.571lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii355.979lei
I8Venituri în avans14.312lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri210.796lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă952.636lei
I14Venituri totale952.641lei
I15Cheltuieli totale797.437lei
I16Profit brut155.204lei
I18Profit net132.507lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă13,91%
Marjă brută16,29%
Rentabilitatea capitalurilor62,86%
Rentabilitatea activelor22,8%
Grad de îndatorare61,26%
Lichiditate curentă0,95
Cifră de afaceri pe salariat476.318lei
Fond de rulment-19.086lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
120,19%
Creștere anuală compusă
466,73%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9604 Activități de întreținere corporală

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre MCN SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MCN SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 952.636 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 132.507 lei.
MCN SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MCN SOLUTIONS S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are MCN SOLUTIONS S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MCN SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 355.979 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MCN SOLUTIONS S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MCN SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MCN SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9604 — Activităţi de întreţinere corporală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .