TRAINING ASSESSMENT S.R.L.

Activă

8569 Activități de servicii-suport pentru învățământ

TRAINING ASSESSMENT S.R.L. (CUI 49153023) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Dudu Com. Chiajna, ILFOV, înregistrată la 20 noiembrie 2023, cu activitatea principală „activități de servicii-suport pentru învățământ” (CAEN 8569).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 386.431 lei, profit net de 298.560 lei, datorii de 10.818 lei, capitaluri proprii de 298.800 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

386.431lei

Venituri totale

386.480lei

Rezultat net

298.560lei

Datorii

10.818lei

Capitaluri proprii

298.800lei

Capital de lucru

298.697lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

38.643lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023007796235
Data înregistrării
20 noiembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
8569 — Activități de servicii-suport pentru învățământ
Sediu social
JUD. ILFOV, SAT DUDU COM. CHIAJNA, STR. TINERETULUI, NR.13, (PROVIZORIU), BL.2, ET.3, AP.48

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+32%
Profitul, față de anul trecut
+28,9%
Creștere anuală compusă
+178%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate96.51%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate28.61 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate77.26%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare3.49%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință31.95%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA100202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate103lei
I2Active circulante309.515lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe272.429lei
I5Casa și conturi la bănci37.086lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii10.818lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri298.800lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă386.431lei
I14Venituri totale386.480lei
I15Cheltuieli totale82.313lei
I16Profit brut304.167lei
I18Profit net298.560lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă77,26%
Marjă brută78,71%
Rentabilitatea capitalurilor99,92%
Rentabilitatea activelor96,43%
Grad de îndatorare3,49%
Lichiditate curentă28,61
Cifră de afaceri pe salariat38.643lei
Fond de rulment298.697lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
31,95%
Creștere anuală compusă
178%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8569 Activități de servicii-suport pentru învățământ

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre TRAINING ASSESSMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TRAINING ASSESSMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 386.431 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 298.560 lei.
TRAINING ASSESSMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TRAINING ASSESSMENT S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are TRAINING ASSESSMENT S.R.L.?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TRAINING ASSESSMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.818 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TRAINING ASSESSMENT S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TRAINING ASSESSMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TRAINING ASSESSMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8569 — Activități de servicii-suport pentru învățământ.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .