MAVI STUDIOS S.R.L.

Activă

7420 Activităţi fotografice

MAVI STUDIOS S.R.L. (CUI 49114903) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Şcheia Com. Şcheia, SUCEAVA, înregistrată la 14 noiembrie 2023, cu activitatea principală „activităţi fotografice” (CAEN 7420).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 330.163 lei, profit net de 4.374 lei, datorii de 111.120 lei, capitaluri proprii de 4.574 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 58 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

58

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

58 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
3.08%
Profitabilitate
1.32%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

330.163lei

Venituri totale

341.503lei

Rezultat net

4.374lei

Datorii

111.120lei

Capitaluri proprii

4.574lei

Capital de lucru

6.873lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

330.163lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023001958330
Data înregistrării
14 noiembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
7420 — Activităţi fotografice
Sediu social
JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. ALEEA VĂMII, NR.26

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+44%
Profitul, față de anul trecut
-94,3%
Creștere anuală compusă
+334,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

58clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.08%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.06 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.32%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare74.94%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință44.01%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA58202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate30.288lei
I2Active circulante117.993lei
I3Stocuri1.095lei
I4Creanțe35.109lei
I5Casa și conturi la bănci81.789lei
I6Cheltuieli în avans3.004lei

Pasiv

I7Datorii111.120lei
I8Venituri în avans35.591lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.574lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă330.163lei
I14Venituri totale341.503lei
I15Cheltuieli totale335.878lei
I16Profit brut5.625lei
I18Profit net4.374lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă1,32%
Marjă brută1,7%
Rentabilitatea capitalurilor95,63%
Rentabilitatea activelor2,95%
Grad de îndatorare74,94%
Lichiditate curentă1,06
Cifră de afaceri pe salariat330.163lei
Fond de rulment6.873lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
44,01%
Creștere anuală compusă
334,27%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7420 Activități fotografice

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre MAVI STUDIOS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MAVI STUDIOS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 330.163 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.374 lei.
MAVI STUDIOS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MAVI STUDIOS S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are MAVI STUDIOS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MAVI STUDIOS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 111.120 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MAVI STUDIOS S.R.L.?
58 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MAVI STUDIOS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MAVI STUDIOS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7420 — Activităţi fotografice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .