CFL SOLUTION S.R.L.

Activă

5612 Activități ale unităților mobile de alimentație

CFL SOLUTION S.R.L. (CUI 49104500) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Nădlac, ARAD, înregistrată la 13 noiembrie 2023, cu activitatea principală „activități ale unităților mobile de alimentație” (CAEN 5612).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 273.482 lei, profit net de 18.265 lei, datorii de 207.373 lei, capitaluri proprii de 23.681 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.31 x
Îndatorare
89.75%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

273.482lei

Venituri totale

304.060lei

Rezultat net

18.265lei

Datorii

207.373lei

Capitaluri proprii

23.681lei

Capital de lucru

-143.101lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

136.741lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2/1734/2023
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2023001734028
Data înregistrării
13 noiembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
5612 — Activități ale unităților mobile de alimentație
Sediu social
JUD. ARAD, ORŞ. NĂDLAC, STR. SLAVICI IOAN, NR.91

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+54,4%
Profitul, față de anul trecut
+343,3%
Creștere anuală compusă
+1.350,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate10.25%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.31 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate6.68%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare89.75%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință54.36%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA59202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate166.782lei
I2Active circulante64.272lei
I3Stocuri43.664lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci20.608lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii207.373lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri23.681lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă273.482lei
I14Venituri totale304.060lei
I15Cheltuieli totale282.802lei
I16Profit brut21.258lei
I18Profit net18.265lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă6,68%
Marjă brută7,77%
Rentabilitatea capitalurilor77,13%
Rentabilitatea activelor7,91%
Grad de îndatorare89,75%
Lichiditate curentă0,31
Cifră de afaceri pe salariat136.741lei
Fond de rulment-143.101lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
54,36%
Creștere anuală compusă
1.350,42%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5612 Activități ale unităților mobile de alimentație

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre CFL SOLUTION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CFL SOLUTION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 273.482 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 18.265 lei.
CFL SOLUTION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CFL SOLUTION S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are CFL SOLUTION S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CFL SOLUTION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 207.373 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CFL SOLUTION S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CFL SOLUTION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CFL SOLUTION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5612 — Activități ale unităților mobile de alimentație.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .