G & R ARREDA S.R.L.

Activă

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

G & R ARREDA S.R.L. (CUI 49049228) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Leţcani Com. Leţcani, IAŞI, înregistrată la 2 noiembrie 2023, cu activitatea principală „fabricarea de mobilă n.c.a.” (CAEN 3109).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 372.998 lei, profit net de 9.085 lei, datorii de 40.069 lei, capitaluri proprii de 74.131 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Profitabilitate
2.44%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

372.998lei

Venituri totale

417.391lei

Rezultat net

9.085lei

Datorii

40.069lei

Capitaluri proprii

74.131lei

Capital de lucru

12.859lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

186.499lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/3427/2023
Data înregistrării
2 noiembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.
Sediu social
JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, FDC. ''1 IUNIE'', NR.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+25,3%
Profitul, față de anul trecut
+118,7%
Creștere anuală compusă
+46,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate64.91%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.32 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate2.44%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare35.09%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință25.3%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA83202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate61.272lei
I2Active circulante52.928lei
I3Stocuri5.168lei
I4Creanțe3.381lei
I5Casa și conturi la bănci44.379lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii40.069lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri74.131lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă372.998lei
I14Venituri totale417.391lei
I15Cheltuieli totale407.879lei
I16Profit brut9.512lei
I18Profit net9.085lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă2,44%
Marjă brută2,55%
Rentabilitatea capitalurilor12,26%
Rentabilitatea activelor7,96%
Grad de îndatorare35,09%
Lichiditate curentă1,32
Cifră de afaceri pe salariat186.499lei
Fond de rulment12.859lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
25,3%
Creștere anuală compusă
46,35%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre G & R ARREDA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are G & R ARREDA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 372.998 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.085 lei.
G & R ARREDA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus G & R ARREDA S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are G & R ARREDA S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are G & R ARREDA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 40.069 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are G & R ARREDA S.R.L.?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
G & R ARREDA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are G & R ARREDA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .