NT24 PFLEGE S.R.L.

Activă

8810 Activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure

NT24 PFLEGE S.R.L. (CUI 48990417) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Giroc Com. Giroc, TIMIŞ, înregistrată la 23 octombrie 2023, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure” (CAEN 8810).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.124.491 lei, profit net de 224.211 lei, datorii de 227.626 lei, capitaluri proprii de 397.320 lei, 29 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 93 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

93

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

93 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
2.76%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

8.124.491lei

Venituri totale

8.141.745lei

Rezultat net

224.211lei

Datorii

227.626lei

Capitaluri proprii

397.320lei

Capital de lucru

387.864lei

Salariați

29

Cifră de afaceri pe salariat

280.155lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/4064/2023
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2023004064353
Data înregistrării
23 octombrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
8810 — Activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Sediu social
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. BÎRZAVA, NR.36-38, BL.D, ET.P, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+41,1%
Profitul, față de anul trecut
+34,7%
Creștere anuală compusă
+813,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

93clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate63.58%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.7 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.76%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare36.42%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință41.06%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA93202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate9.456lei
I2Active circulante615.490lei
I3Stocuri190lei
I4Creanțe498.287lei
I5Casa și conturi la bănci117.013lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii227.626lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri397.320lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă8.124.491lei
I14Venituri totale8.141.745lei
I15Cheltuieli totale7.898.219lei
I16Profit brut243.526lei
I18Profit net224.211lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați29

Indicatori · 2025

Marjă netă2,76%
Marjă brută3%
Rentabilitatea capitalurilor56,43%
Rentabilitatea activelor35,88%
Grad de îndatorare36,42%
Lichiditate curentă2,70
Cifră de afaceri pe salariat280.155lei
Fond de rulment387.864lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
41,06%
Creștere anuală compusă
813,85%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8810 Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre NT24 PFLEGE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NT24 PFLEGE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.124.491 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 224.211 lei.
NT24 PFLEGE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NT24 PFLEGE S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are NT24 PFLEGE S.R.L.?
29 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NT24 PFLEGE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 227.626 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NT24 PFLEGE S.R.L.?
93 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NT24 PFLEGE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NT24 PFLEGE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8810 — Activităţi de asistenţă socială, fără cazare, pentru bătrâni şi pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .