VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.

Activă

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L. (CUI 48941252) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Giurgiu, GIURGIU, înregistrată la 13 octombrie 2023, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de publicitate” (CAEN 7311).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 396.511 lei, profit net de 230.746 lei, datorii de 488.018 lei, capitaluri proprii de 230.986 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
67.92%
Lichiditate
1.34 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

396.511lei

Venituri totale

451.811lei

Rezultat net

230.746lei

Datorii

488.018lei

Capitaluri proprii

230.986lei

Capital de lucru

164.797lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

396.511lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J52/936/2023
Data înregistrării
13 octombrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sediu social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, ŞOS. ALEXANDRIEI, PARTER, BL.C40, SC.B, AP.23

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+7,7%
Profitul, față de anul trecut
-2%
Creștere anuală compusă
+104,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.15%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.34 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate58.19%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare67.92%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință7.69%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA81202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate65.688lei
I2Active circulante652.815lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe639.250lei
I5Casa și conturi la bănci13.565lei
I6Cheltuieli în avans501lei

Pasiv

I7Datorii488.018lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri230.986lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă396.511lei
I14Venituri totale451.811lei
I15Cheltuieli totale212.688lei
I16Profit brut239.123lei
I18Profit net230.746lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă58,19%
Marjă brută60,31%
Rentabilitatea capitalurilor99,9%
Rentabilitatea activelor32,11%
Grad de îndatorare67,92%
Lichiditate curentă1,34
Cifră de afaceri pe salariat396.511lei
Fond de rulment164.797lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
7,69%
Creștere anuală compusă
104,3%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 396.511 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 230.746 lei.
VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 488.018 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VERSAFUSION STRATEGIES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .