HUDIN ANDA SRL

Activă

4711 Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

HUDIN ANDA SRL (CUI 4886440) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Zalău, SĂLAJ, înregistrată la 15 noiembrie 1993, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun” (CAEN 4711).

A depus 18 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2008 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 23.586.269 lei, profit net de 34.863 lei, datorii de 2.693.642 lei, capitaluri proprii de 1.295.008 lei, 111 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.59 x
Profitabilitate
0.15%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

23.586.269lei

Venituri totale

23.646.669lei

Rezultat net

34.863lei

Datorii

2.693.642lei

Capitaluri proprii

1.295.008lei

Capital de lucru

-1.117.003lei

Salariați

111

Cifră de afaceri pe salariat

212.489lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1993000724313
Data înregistrării
15 noiembrie 1993

Activitate și sediu

Activitate principală
4711 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Sediu social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.71, BL.SB-11, ET.P

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2008–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+3,8%
Profitul, față de anul trecut
-91,8%
Creștere anuală compusă
+18%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.5%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.59 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.15%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare67.6%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință3.84%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2008–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA63200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

18 exerciții depuse, 2008–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.407.821lei
I2Active circulante1.576.639lei
I3Stocuri739.062lei
I4Creanțe545.474lei
I5Casa și conturi la bănci292.103lei
I6Cheltuieli în avans4.190lei

Pasiv

I7Datorii2.693.642lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.295.008lei
I11Capital subscris vărsat274.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă23.586.269lei
I14Venituri totale23.646.669lei
I15Cheltuieli totale23.603.788lei
I16Profit brut42.881lei
I18Profit net34.863lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați111

Indicatori · 2025

Marjă netă0,15%
Marjă brută0,18%
Rentabilitatea capitalurilor2,69%
Rentabilitatea activelor0,87%
Grad de îndatorare67,6%
Lichiditate curentă0,59
Cifră de afaceri pe salariat212.489lei
Fond de rulment-1.117.003lei

Cifra de afaceri în timp

20082025
Creștere în ultimul an
3,84%
Creștere anuală compusă
18,04%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Cele mai nou înregistrate în județul Sălaj

Întrebări despre HUDIN ANDA SRL

Ce cifră de afaceri are HUDIN ANDA SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 23.586.269 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 34.863 lei.
HUDIN ANDA SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HUDIN ANDA SRL?
18 bilanțuri, din 2008 până în 2025.
Câți angajați are HUDIN ANDA SRL?
111 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HUDIN ANDA SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.693.642 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HUDIN ANDA SRL?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HUDIN ANDA SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HUDIN ANDA SRL?
Activitatea principală este CAEN 4711 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .