NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.

Activă

9200 Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri

NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 48776759) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 13 septembrie 2023, cu activitatea principală „activităţi de jocuri de noroc şi pariuri” (CAEN 9200).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 329.119.867 lei, profit net de 21.768.952 lei, datorii de 66.202.815 lei, capitaluri proprii de 4.460.327 lei, 96 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 56 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

56

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

56 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
96.41%
Istoricul rezultatelor
2 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

329.119.867lei

Venituri totale

340.999.585lei

Rezultat net

21.768.952lei

Datorii

66.202.815lei

Capitaluri proprii

4.460.327lei

Capital de lucru

680.026lei

Salariați

96

Cifră de afaceri pe salariat

3.428.332lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023017074404
Data înregistrării
13 septembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GARA HERĂSTRĂU, NR.2, ET.7

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+47,3%
Profitul, față de anul trecut
+222,5%
Creștere anuală compusă
+347,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

56clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate6.5%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.01 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate6.61%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare96.41%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință47.3%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA56202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.782.752lei
I2Active circulante66.882.841lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe14.024.194lei
I5Casa și conturi la bănci52.858.647lei
I6Cheltuieli în avans2.775.314lei

Pasiv

I7Datorii66.202.815lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane777.765lei
I10Capitaluri4.460.327lei
I11Capital subscris vărsat2.040.815lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă329.119.867lei
I14Venituri totale340.999.585lei
I15Cheltuieli totale312.925.737lei
I16Profit brut28.073.848lei
I18Profit net21.768.952lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați96

Indicatori · 2025

Marjă netă6,61%
Marjă brută8,53%
Rentabilitatea capitalurilor488,06%
Rentabilitatea activelor31,7%
Grad de îndatorare96,41%
Lichiditate curentă1,01
Cifră de afaceri pe salariat3,43 mil.lei
Fond de rulment680.026lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
47,3%
Creștere anuală compusă
347,94%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 329.119.867 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 21.768.952 lei.
NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.?
96 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 66.202.815 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.?
56 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NEW GAMBLING SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9200 — Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .