INK MIKE TATTOO S.R.L.

Activă

9699 Alte servicii personale n.c.a.

INK MIKE TATTOO S.R.L. (CUI 48732639) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 5 septembrie 2023, cu activitatea principală „alte servicii personale n.c.a.” (CAEN 9699).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2023. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 51.890 lei, profit net de 5.821 lei, datorii de 396 lei, capitaluri proprii de 18.302 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

51.890lei

Venituri totale

51.974lei

Rezultat net

5.821lei

Datorii

396lei

Capitaluri proprii

18.302lei

Capital de lucru

12.885lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023001154158
Data înregistrării
5 septembrie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9699 — Alte servicii personale n.c.a.
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. ING. GIB CONSTANTIN, NR.48

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2023 nu apare depus Termenul legal pentru 2023 a fost 29 mai 2024, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 892 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+34,7%
Profitul, față de anul trecut
-52,6%
Creștere anuală compusă
+34,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate97.88%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate33.54 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate11.22%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare2.12%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință34.72%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.417lei
I2Active circulante13.281lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe405lei
I5Casa și conturi la bănci12.876lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii396lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri18.302lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă51.890lei
I14Venituri totale51.974lei
I15Cheltuieli totale44.550lei
I16Profit brut7.424lei
I18Profit net5.821lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă11,22%
Marjă brută14,31%
Rentabilitatea capitalurilor31,81%
Rentabilitatea activelor31,13%
Grad de îndatorare2,12%
Lichiditate curentă33,54
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment12.885lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
34,72%
Creștere anuală compusă
34,72%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9699 Alte servicii personale n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre INK MIKE TATTOO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INK MIKE TATTOO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 51.890 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.821 lei.
INK MIKE TATTOO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INK MIKE TATTOO S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2023.
Câți angajați are INK MIKE TATTOO S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INK MIKE TATTOO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 396 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INK MIKE TATTOO S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INK MIKE TATTOO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INK MIKE TATTOO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9699 — Alte servicii personale n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .