M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.

Activă

8559 Alte forme de învăţământ n.c.a.

M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L. (CUI 48682018) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Rogova Com. Rogova, MEHEDINŢI, înregistrată la 25 august 2023, cu activitatea principală „alte forme de învăţământ n.c.a.” (CAEN 8559).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 342.953 lei, profit net de 119.503 lei, datorii de 139.994 lei, capitaluri proprii de 1.139 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 60 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

60

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

60 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
99.19%
Solvabilitate
0.81%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

342.953lei

Venituri totale

364.009lei

Rezultat net

119.503lei

Datorii

139.994lei

Capitaluri proprii

1.139lei

Capital de lucru

-4.662lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

342.953lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023000420254
Data înregistrării
25 august 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a.
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, SAT ROGOVA COM. ROGOVA, ROGOVA, NR.474, CAMERA 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+24,1%
Profitul, față de anul trecut
+133,7%
Creștere anuală compusă
+101,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

60clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.81%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.97 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate34.85%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare99.19%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință24.06%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA60202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.801lei
I2Active circulante135.332lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci135.332lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii139.994lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.139lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă342.953lei
I14Venituri totale364.009lei
I15Cheltuieli totale239.584lei
I16Profit brut124.425lei
I18Profit net119.503lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă34,85%
Marjă brută36,28%
Rentabilitatea capitalurilor10.491,92%
Rentabilitatea activelor84,67%
Grad de îndatorare99,19%
Lichiditate curentă0,97
Cifră de afaceri pe salariat342.953lei
Fond de rulment-4.662lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
24,06%
Creștere anuală compusă
101,27%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 342.953 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 119.503 lei.
M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 139.994 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.?
60 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are M&M MAGIC HOLISTIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .