ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.

Activă

4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L. (CUI 48610917) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Câmpina, PRAHOVA, înregistrată la 9 august 2023, cu activitatea principală „alte transporturi terestre de călători n.c.a.” (CAEN 4939).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 611.388 lei, profit net de 45.671 lei, datorii de 340.807 lei, capitaluri proprii de 45.911 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 61 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

61

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

61 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
88.89%
Lichiditate
0.51 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

611.388lei

Venituri totale

612.499lei

Rezultat net

45.671lei

Datorii

340.807lei

Capitaluri proprii

45.911lei

Capital de lucru

-167.767lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

305.694lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023001790299
Data înregistrării
9 august 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Sediu social
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. G-RAL IOAN STOICA, NR.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+94%
Profitul, față de anul trecut
-8,6%
Creștere anuală compusă
+230,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

61clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.98%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.51 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate7.47%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare88.89%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință93.97%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA61202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate210.343lei
I2Active circulante173.040lei
I3Stocuri7.018lei
I4Creanțe25.003lei
I5Casa și conturi la bănci141.019lei
I6Cheltuieli în avans3.335lei

Pasiv

I7Datorii340.807lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri45.911lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă611.388lei
I14Venituri totale612.499lei
I15Cheltuieli totale553.399lei
I16Profit brut59.100lei
I18Profit net45.671lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă7,47%
Marjă brută9,67%
Rentabilitatea capitalurilor99,48%
Rentabilitatea activelor11,91%
Grad de îndatorare88,89%
Lichiditate curentă0,51
Cifră de afaceri pe salariat305.694lei
Fond de rulment-167.767lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
93,97%
Creștere anuală compusă
230,12%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 611.388 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 45.671 lei.
ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 340.807 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.?
61 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ADRYA PAS TOUR INTERNAŢIONAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .