RUFFY KIDS S.R.L.

Activă

8510 Învăţământ preşcolar

RUFFY KIDS S.R.L. (CUI 48586150) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 3 august 2023, cu activitatea principală „învăţământ preşcolar” (CAEN 8510).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2024. Nu apare cu bilanț depus pentru 2025. Din ultimul bilanț, pe 2024: cifră de afaceri 889.786 lei, profit net de 224.658 lei, datorii de 415.043 lei, capitaluri proprii de 346.086 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2024: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.08 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

889.786lei

Venituri totale

889.786lei

Rezultat net

224.658lei

Datorii

415.043lei

Capitaluri proprii

346.086lei

Capital de lucru

-382.422lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

222.447lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023014395407
Data înregistrării
3 august 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
8510 — Învăţământ preşcolar
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BÂRLOGENI, NR.46

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2025 nu apare depus Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2023–2024, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2023
+264%
Profitul, față de anul trecut
+80,3%
Creștere anuală compusă
+264%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2024

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate45.47%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.08 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate25.25%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare54.53%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință264.01%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2024, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7520232024

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2023–2024 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate728.508lei
I2Active circulante32.621lei
I3Stocuri1.744lei
I4Creanțe7.290lei
I5Casa și conturi la bănci23.587lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii415.043lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri346.086lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă889.786lei
I14Venituri totale889.786lei
I15Cheltuieli totale646.838lei
I16Profit brut242.948lei
I18Profit net224.658lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2024

Marjă netă25,25%
Marjă brută27,3%
Rentabilitatea capitalurilor64,91%
Rentabilitatea activelor29,52%
Grad de îndatorare54,53%
Lichiditate curentă0,08
Cifră de afaceri pe salariat222.447lei
Fond de rulment-382.422lei

Cifra de afaceri în timp

20232024
Creștere în ultimul an
264,01%
Creștere anuală compusă
264,01%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8510 Învățământ preșcolar

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre RUFFY KIDS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RUFFY KIDS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2024, cifra de afaceri a fost 889.786 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 224.658 lei.
RUFFY KIDS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RUFFY KIDS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2023 până în 2024. Nu apar depuse situațiile pentru 2025.
Câți angajați are RUFFY KIDS S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2024.
Ce datorii are RUFFY KIDS S.R.L.?
În bilanțul pe 2024, firma raportează datorii totale de 415.043 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RUFFY KIDS S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RUFFY KIDS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RUFFY KIDS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8510 — Învăţământ preşcolar.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .