NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.

Activă

7810 Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă

NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L. (CUI 48543931) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Târgu Neamţ, NEAMŢ, înregistrată la 26 iulie 2023, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă” (CAEN 7810).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 107.452 lei, profit net de 21.883 lei, datorii de 62.647 lei, capitaluri proprii de 1.908 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 50 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

50

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

50 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
97.04%
Solvabilitate
2.96%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

107.452lei

Venituri totale

172.160lei

Rezultat net

21.883lei

Datorii

62.647lei

Capitaluri proprii

1.908lei

Capital de lucru

-8.213lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

53.726lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J27/740/2023
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2023000740271
Data înregistrării
26 iulie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
Sediu social
JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, BLD. MIHAI EMINESCU, BL.M6, SC.A, ET.1, AP.2-3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-16,6%
Profitul, față de anul trecut
+108,1%
Creștere anuală compusă
+9,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

50clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate2.96%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.87 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate20.37%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare97.04%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-16.61%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA50202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate10.121lei
I2Active circulante54.434lei
I3Stocuri48.405lei
I4Creanțe3.100lei
I5Casa și conturi la bănci2.929lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii62.647lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.908lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă107.452lei
I14Venituri totale172.160lei
I15Cheltuieli totale146.745lei
I16Profit brut25.415lei
I18Profit net21.883lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă20,37%
Marjă brută23,65%
Rentabilitatea capitalurilor1.146,91%
Rentabilitatea activelor33,9%
Grad de îndatorare97,04%
Lichiditate curentă0,87
Cifră de afaceri pe salariat53.726lei
Fond de rulment-8.213lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-16,61%
Creștere anuală compusă
9,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Cele mai nou înregistrate în județul Neamț

Întrebări despre NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 107.452 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 21.883 lei.
NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 62.647 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.?
50 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NUFARUL PIN RECRUITMENT COMPANY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .