HH OPERATIONS S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

HH OPERATIONS S.R.L. (CUI 48527987) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 24 iulie 2023, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 57.671.850 lei, profit net de 1.053.003 lei, datorii de 6.413.926 lei, capitaluri proprii de 1.076.303 lei, 224 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 56 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

56

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

56 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
91.82%
Profitabilitate
1.83%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

57.671.850lei

Venituri totale

57.766.127lei

Rezultat net

1.053.003lei

Datorii

6.413.926lei

Capitaluri proprii

1.076.303lei

Capital de lucru

144.849lei

Salariați

224

Cifră de afaceri pe salariat

257.464lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023013611407
Data înregistrării
24 iulie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS PAVEL DIMITRIEVICI KISELEFF, NR.32, CAMERA 2, ET.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-2,4%
Profitul, față de anul trecut
-83,7%
Creștere anuală compusă
+109,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

56clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.41%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.02 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.83%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare91.82%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-2.39%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA56202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate426.527lei
I2Active circulante6.558.775lei
I3Stocuri1.071.504lei
I4Creanțe2.239.415lei
I5Casa și conturi la bănci3.247.856lei
I6Cheltuieli în avans504.927lei

Pasiv

I7Datorii6.413.926lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.076.303lei
I11Capital subscris vărsat20.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă57.671.850lei
I14Venituri totale57.766.127lei
I15Cheltuieli totale56.612.770lei
I16Profit brut1.153.357lei
I18Profit net1.053.003lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați224

Indicatori · 2025

Marjă netă1,83%
Marjă brută2%
Rentabilitatea capitalurilor97,84%
Rentabilitatea activelor15,07%
Grad de îndatorare91,82%
Lichiditate curentă1,02
Cifră de afaceri pe salariat257.464lei
Fond de rulment144.849lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-2,39%
Creștere anuală compusă
109,29%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre HH OPERATIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HH OPERATIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 57.671.850 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.053.003 lei.
HH OPERATIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HH OPERATIONS S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are HH OPERATIONS S.R.L.?
224 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HH OPERATIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.413.926 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HH OPERATIONS S.R.L.?
56 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HH OPERATIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HH OPERATIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .