PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.

Activă

9319 Alte activităţi sportive

PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L. (CUI 48461831) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 10 iulie 2023, cu activitatea principală „alte activităţi sportive” (CAEN 9319).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2023. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 550.945 lei, profit net de 45.546 lei, datorii de 20.297 lei, capitaluri proprii de 53.453 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 97 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

97

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

97 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

550.945lei

Venituri totale

552.719lei

Rezultat net

45.546lei

Datorii

20.297lei

Capitaluri proprii

53.453lei

Capital de lucru

44.675lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

550.945lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023002341135
Data înregistrării
10 iulie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9319 — Alte activităţi sportive
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. ALEXANDRU LĂPUŞNEANU, NR.185, CAM. 1, BL.T7, SC.A, ET.8, AP.52

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2023 nu apare depus Termenul legal pentru 2023 a fost 29 mai 2024, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 892 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+307,7%
Profitul, față de anul trecut
+113%
Creștere anuală compusă
+307,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

97clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate79.51%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.2 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate8.27%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare30.19%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință307.71%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.254lei
I2Active circulante64.972lei
I3Stocuri12.506lei
I4Creanțe15.804lei
I5Casa și conturi la bănci36.662lei
I6Cheltuieli în avans6.524lei

Pasiv

I7Datorii20.297lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri53.453lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă550.945lei
I14Venituri totale552.719lei
I15Cheltuieli totale497.271lei
I16Profit brut55.448lei
I18Profit net45.546lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă8,27%
Marjă brută10,06%
Rentabilitatea capitalurilor85,21%
Rentabilitatea activelor67,75%
Grad de îndatorare30,19%
Lichiditate curentă3,20
Cifră de afaceri pe salariat550.945lei
Fond de rulment44.675lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
307,71%
Creștere anuală compusă
307,71%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9319 Alte activități sportive n.c.a

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 550.945 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 45.546 lei.
PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2023.
Câți angajați are PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 20.297 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.?
97 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PADEL CLUB CONSTANTA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9319 — Alte activităţi sportive.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .